KURUMSAL

Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri

Sunucuoptimizasyon.com hizmetleri 2010 yılında başlamış olup, 2014 yılında kurumsallaşarak Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz 2018 yılında Ticaret Bakanlığının ETBİS sistemine kayıt olmuştur.

Sunucuoptimizasyon.com cPanel kontrol panelli sunucular için optimizasyon hizmeti, webserver, veritabanı sunucusu, güvenlik optimizasyonu, ddos filtreleme, yedekleme çözümleri, yedek aktarımı, sunucu sorunlarının çözümü, danışmanlık hizmetleri vermektedir. Biz operasyonlarımızda günü kurtarmaya yönelik, bilindik sabit piyasa optimizasyonlarından uzak durarak, her müşterimiz için özel senaryolar oluşturarak, sunucu veya sanal sunucuya özel düzenlemeler yapıyoruz. İşleme alınan sunucuyu önce ve sonrasında özel analiz yazılımlarımızla takip edip nokta atışı yapmak için çalışıyoruz.

Sonuç olarak ezbere yapılmış bir optimizasyon işlemine göre başarım gösterme oranı çok daha yüksek seviyelere ulaşmaktadır, bizi diğer hizmet sağlayan firmalardan ayıran en önemli özellik budur ve bunu müşterilerimiz gayet iyi bilmektedir.

Yaptığımız optimizasyon işlemleri bize özel olup başka bir firma yada kişi tarafından yapılabilmesi mümkün değildir.

LiteSpeed
cPanel
MySQL
NGiNX
Juniper
Cisco
Daha performanslı ve güvenli bir sunucu için...