REFERANSLAR
R10 Webmaster Forumu - Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları : Tıklayınız!
R10 : www.r10.net

“ Yurt dışında kurumsal olarak internet teknolojileri sektöründe müşterilerimize çözüm üretmekteyiz. Gerek kurumumuz için gerek müşterilerimiz için en önemli olan husus ise minimum iş yükü ve hata, maksimum performans ve çevrimiçi kalma süresidir. Yaklaşık olarak 4 adet kurumsal hosting sunucumuz için Sunucu Optimizasyon hizmetleri altında çalışma fırsatı yakaladık ve gayet memnun kaldık. ”

Çağlar Çapar / Unix System www.unixsystem.co.at

“ 2010 yılından bu güne dek Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri ile çalışma fırsatı yakalamaktayız. Özellikle web hosting hizmeti sağladığımız sunucularımızda gerek fazlasıyla binen sunucu yükü gerek apache ve php uyuşmazlığından doğan hatalardan kurtulma fırsatı yakaladık. Ayrıca bütçe açısından ayni kalitede bir sunucu ile daha fazla müşteri kapasitesine ulaşmayı başardık. ”

Özkula İnternet Hizmetleri www.ozkula.com

“ TTNETDC firmamız bünyesinde yer alan ve yaklaşık olarak %30 'unu kapsayan sunucularımızın optimizasyon işlemi tarafımızca Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri ' ne verilmiştir. Her konuda ve her saatte kendisinden tam not verilecek düzeyde destek ve hizmet alınmıştır. Bunun içinde ayrıca ekip olarak teşekkür eder, kendilerini, kişisel ve kurumsal olarak şiddet ile tavsiye ederiz. ”

TTNETDC - Türkiye Telekom Datacenter www.ttnetdc.net

“ Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri ile sunucu optimizasyonu hizmeti konusunda ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Özellikle son zamanlarda gelen http-get uzantılı saldırılar sonucu oluşan gereksiz yük ve sunucularımıza gelen saldırı amaçlı istek talepleri ve bu benzer saldırılar yürütülen ortak çalışmalar neticesinde %100 olarak başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. ”

Server Plus İnternet Hizmetleri www.serverplus.com.tr

“ Kurumsal olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve işimizi şansa bırakmamaktır. Dilara Net Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri ile çalışmamız işimizi şansa bırakmamak ilkemiz neticesi ile başlamıştır. Hem çözüm ortaklığı yaparak birlikte çalışmaktayız, hemde tüm sunucularımız sunucuoptimizasyon.com tarafından optimize edilip monitörlenmektedir. Böylece 7/24 tüm sunucularımızda hakimiyetimiz vardır. ”

Uzman Çözümler İnternet Hizmetleri www.uzmancozumler.com.tr


... ve buraya yazamadığımız binlerce mutlu müşteri yorumu!
LiteSpeed
cPanel
MySQL
NGiNX
Juniper
Cisco
Daha performanslı ve güvenli bir sunucu için...